Īpašie piedāvājumi

Preču salīdzināšana (0)


Kastor KO-20

Kastor KO-20

Telpas izmēram: 8-20 m3 Akmeņu ietilpība: 60 kg Augstas klases krāsns vidējām pirtīm Kastor krāsns durtiņas aprīkotas ar lielu stiklu, kas stiepjas visā krāsns augstumā. Uguns mirdzums caur stikla krāsns durtiņām piešķir pirts atmosfērai romantisku noskaņu. Dubultā krāsns konstrukcija Kastor pirts krāsns karkass sastāv no diviem apvalkiem - ārējā un iekšējā. Iekšējais apvalks uzkrāj sevī siltumu, atstājot ārējo apvalku nedaudz vēsāku. Ārējais apvalks uzkarsīs paaugstinoties krāsns temperatūrai, tomēr joprojām būs vēsāks nekā iekšējais apvalks. Šī krāsns tehnoloģija pasargās jūs no ievērojamiem apdegumiem un padarīs pēršanos pirtī drošāku. Gaisa cirkulācijas sistēma Pirts krāsns ir aprīkota ar gaisa kanāliem, kas ļauj siltumam ātrāk sasniegt akmeņus, tādējādi tos ātrāk uzkarsējot. Pateicoties gaisa kanāliem pirti iespējams iekurināt ātrāk, izmantojot mazāku malkas daudzumu. Kad uguns apdziest, siltums cirkulē pa pārējiem gaisa kanāliem un uzglabā siltumu krāsnī ilgāk.  Un jūs varat baudīt pirti, pat ja uguns apdzisusi. ..

710,00€ 1 380,00€ Bez nodokļa: 710,00€

Pagalvis

Pagalvis

Materiāls: Kanādas ciedrs Kanādas ciedrs ir augstvērtīga koksne, kas atbilst tādām pašām higiēnas prasībām kā tradicionālās pirts lāvas. Šī koksne ir mīksta un gluda, tā ir termiski absorbējoša. Bez tam Kanādas ciedram piemīt patīkama smarža, kas sniegs jums neatkārtojamu atpūtu pirtī.    ..

45,00€ 55,00€ Bez nodokļa: 45,00€

Trendi KIP60

Trendi KIP60

Jauda: 6 kW Telpas izmēram: 5-8m3 Jauns ritms jūsu pirtij Pievilcīgā dizaina krāsns Trendi izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem un lieliski papildinās jebkuras pirtstelpas interjeru. Krāsns vadības pogas iestrādātas krāsns lejas sānu daļā, kas piešķir krāsnin elegantu minimālismu. Izvēlieties sev tīkamāko Trendi krāsni: nerūsējošā tērauda krāsā. Trendi sērijas modeļi KIP60 ir aprīkoti ar iebūvētu vadības bloku.   SVARĪGI! Lūgums pirms krāsns instalēšanas rūpīgi izlasīt krāsns uzstādīšanas instrukciju!  Neskaidrību gadījumā sazināties ar SaunaKatram sūtot e-pastu vai zvanot!  ..

199,00€ 260,00€ Bez nodokļa: 199,00€

Trendi KIP90

Trendi KIP90

  Jauda: 9 kW Telpas izmēram: 8-14m3   Jauns ritms jūsu pirtij   Pievilcīgā dizaina krāsns Trendi izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem un lieliski papildinās jebkuras pirtstelpas interjeru. Krāsns vadības pogas iestrādātas krāsns lejas sānu daļā, kas piešķir krāsnin elegantu minimālismu. Izvēlieties sev tīkamāko Trendi krāsni: nerūsējošā tērauda krāsā. Trendi sērijas modeļi KIP80 ir aprīkoti ar iebūvētu vadības bloku.   SVARĪGI! Lūgums pirms krāsns instalēšanas rūpīgi izlasīt krāsns uzstādīšanas instrukciju!  Neskaidrību gadījumā sazināties ar SaunaKatram sūtot e-pastu vai zvanot!  ..

219,00€ 289,00€ Bez nodokļa: 219,00€

Trendi KIP80

Trendi KIP80

  Jauda: 8 kW Telpas izmēram: 7-12m3   Jauns ritms jūsu pirtij   Pievilcīgā dizaina krāsns Trendi izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem un lieliski papildinās jebkuras pirtstelpas interjeru. Krāsns vadības pogas iestrādātas krāsns lejas sānu daļā, kas piešķir krāsnin elegantu minimālismu. Izvēlieties sev tīkamāko Trendi krāsni: nerūsējošā tērauda krāsā. Trendi sērijas modeļi KIP80 ir aprīkoti ar iebūvētu vadības bloku.   SVARĪGI! Lūgums pirms krāsns instalēšanas rūpīgi izlasīt krāsns uzstādīšanas instrukciju!  Neskaidrību gadījumā sazināties ar SaunaKatram sūtot e-pastu vai zvanot!  ..

210,00€ 275,00€ Bez nodokļa: 210,00€

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)